EN DE ES FR PL RU TR HU

O NAS

Jesteśmy nowoczesną Kancelarią Radców Prawnych, która od 2006 r. świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców, klientów instytucjonalnych, indywidualnych oraz podmiotów sektora publicznego.

Kancelaria specjalizuje się w prawie spółek i korporacyjnym, prawie cywilnym (w tym prawie umów i spadkowym), prawie pracy i kontraktów menedżerskich, prawie zamówień publicznych, prawie własności intelektualnej, prawie administracyjnym oraz prawie nieruchomości, w tym obsłudze procesu inwestycyjnego, a także w prawie karnym oraz prawie karnym skarbowym. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych, mediacyjnych i arbitrażowych. Kancelaria oferuje także kompleksowe usługi z zakresu obsługi cudzoziemców, w tym m.in. związane z pobytem, zezwoleniami na pracę, podejmowaniem działalności gospodarczej oraz zakładaniem spółek na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Nasz zespół składa się z osób wykształconych, odpowiedzialnych i z pasją wykonujących swój zawód. Dzięki naszym prawnikom specjalizującym się w różnych dziedzinach prawa, Kancelaria oferuje szeroki i zróżnicowany zakres usług. Tworzymy grupę ekspertów o dużym potencjale i kompleksowym podejściu, co umożliwia realizację zleceń o złożonym charakterze. Cechuje nas profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność, co gwarantuje naszym Klientom najwyższy poziom obsługi prawnej. Oprócz wysokiego poziomu merytorycznego i jakości świadczonych usług, wyróżnia nas znajomość charakteru i specyfiki działalności poszczególnych Klientów. Osobiste doświadczenia zawodowe członków naszego Zespołu sprawiają, że rozumiemy zarówno istotę biznesu, jak i podmiotów funkcjonujących w obszarze publicznym.

Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Wzajemne relacje opieramy na jak najlepszym zrozumieniu jego potrzeb i identyfikowaniu się z jego problemami, a także na pełnej dyskrecji i zaufaniu. Naszym celem jest nawiązywanie z naszymi Klientami długofalowej współpracy, co pozwala zarówno na bieżące doradztwo i efektywne rozwiązywanie ich doraźnych problemów, jak i wspólne budowanie strategii na przyszłość.

W Kancelarii stosujemy najwyższe standardy komunikacji z Klientem. Jednoznacznie i przejrzyście określamy warunki i przebieg współpracy. Hołdujemy zasadzie pełnej transparentności rozliczeń finansowych i dokonujemy ich wyłącznie w oparciu o wspólne uzgodnienia.

Naszym atutem jest również zastosowanie w Kancelarii nowoczesnych technologii informatycznych, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa informacji przekazywanych nam przez Klientów.

Kancelaria prowadzi obsługę prawną w języku polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, tureckim oraz węgierskim.